Masz pytania?

O firmie

Założenie naszej spółki wynikło z pasji i nieszablonowego podejścia do zagadnień telekomunikacyjnych. Powstaliśmy dzięki zaufaniu jakim obdarowało nas kilku sądeckich przedsiębiorców, dla których świadczymy usługi od początku działalności po dzień dzisiejszy.

W początkowych latach skupialiśmy się głównie na optymalizacji kosztów za połączenia telefoniczne i internetowe wdrażając nowe usługi i likwidując zbędne. Dzięki zasadzie, że nasze wynagrodzenie pojawiało się dopiero, kiedy klient odnosił wymierne oszczędności, szybko baza naszych odbiorców rosła.

Dziś bazując na wiedzy zdobytej przez wiele lat współpracy z wiodącymi operatorami oraz dostawcami sprzętu, możemy opierać się na szerokim wachlarzu doświadczenia i rozwiązań usprawniających łączność w siedzibach naszych klientów. Instalujemy centrale telefoniczne, wdrażamy łącza radiowe, światłowodowe, kablowe i GSM.

Przez kolejne lata działalności rozwinęliśmy swoją ofertę o instalację systemów monitoringu, instalacji alarmowych i niskoprądowych. Zawsze staramy się doradzić i zaproponować optymalne rozwiązania, które ułatwiają prowadzenie biznesu.

Jeżeli borykają się Państwo z kłopotami związanymi z telefonami i łączami w firmie – jesteśmy dla Was. Chętnie nieodpłatnie przyjedziemy, sprawdzimy jak możemy pomóc i doradzimy.

Kontakt